| Laura2056 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Cum sa fac un baiat sa ma placa? El e genul ala mai popular, care face multe tampenii si eu sunt acea fata mai timida care nu prea zice nimic decat cu cei cu care-si permite. Dar si cand imi dai drumul la glume...happy P.S. amandoi suntem in aceeasi clasa. Adica a 7-a

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Hmm,pai la anul vei avea de dat un examen, iar tipul ala daca e ''popular'' si face tampenii in viitor e posibi lsa fumeze si sa faca prostii si mai mari si... vreau sa ajung la faptul ca e posibil sa reprezinte o influenta negativa pentru tine si poate pentru vitorul tau.Esti o fata timida is crede-ma, cei mai de incredere oamenii si in acelasi timp cei mai sensibili sunt cei timizi.Eu zic ca poti gasi pe cineva mai bun(parerea mea)

| Laura2056 explică (pentru Samariteanul):

Multumesc frumos pentru raspuns! Chiar m-a ajutat! Apropo, el acum fumeaza narghilea cu a 8-a si s-a apucat sa spuna ca cine nu fumeaza nu e matur... (batut in cap zic eu)

4 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Sa stai pe langa el, sa vorbiti.

| gabbyella200051 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti despre scoala cu el adică sa începi de la un lucru mic. Trebuie sa-i arati ca vrei sa prietenesti nu cal placi.
Dupa totul se va clarifica

| 1995CPS a răspuns:

Draga Laura,
Eu cred ca meriti ceva mai bun si sa nu lasi astfel de specimene (swagari d-astia) sa iti strice tie viata, da de acord poate arata bine, se imbraca bine, dar asta e la exterior. Change the frequency.