| Ralucaaa98 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor. Daca un baiat te intreaba daca vrei sa fi cu el... Cum refuzi fara sa se supere?

Răspuns Câştigător
| onii1997 a răspuns:

Offfff o intamplare normala pentru orice fata de pe lumea asta. Daca vrei sa nu se supere inseamna ca iti este prieten ceea ce inseamna ca nu vrei sa il ranesti. Si ar fi bine sa ii spui exact ce ti-a zis adineaori, suntem prieteni si tin la tine doar atat si nimic mai mult, ramanem prieteni si poti sa te bazezi pe mine pentru orice ai nevoie si chestii de genul asta.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ii spui nu.

| William a răspuns:

Ii spui ''mai bine nu'' sau ''laughing ce era sa te cred''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spui: multumesc, dar prefer sa raminem prieteni.

| Arcani a răspuns:

Uite asa:Merci mult insa nu cred ca ne potrivim insa chiar as vrea sa fim doar prieteni.

| dnk10 a răspuns:

Spune-i direct! e barbat, o sa inteleaga.

| GiaNina29 a răspuns:

Ii spui, ca iti pare rau ca nu poti accepta sa fi impreuna cu el. Dar sentimentele nu sunt reciproc, iar pentru voi cel mai bine ar fi sa ramaneti la stadiul de amici, si ca speri ca raspunsul negativ sa nu va indeparteze priviind relatia amicala dintre voi doi