| anonim_4396 a întrebat:

Ok încep direct.
Azi crushul meu voia sa ma sărute.Ma tot pupa pe obraz si tot dădea sa ma pupe pe buze dar eu întorceam capul.
Și la un moment dat am zis sa nu mai întorc capul și sa ne pupam be buze. Apoi mi-am dat seama ca el voia un "french kiss" și eu stăteam așa ca voiam sa ii dau doar un pupic. Și era ciudat așa ca m-am retras. Nu m-am mai sărutat cu nimeni pana acum, acel moment a fost ciudat.Ce sa fac data viitoare?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce vrea si el, data viitoare. Poate vrea mai mult de atat.

| Mosotti a răspuns:

Lasa-l pe el sa conduca, nu mai respinge! Zi ca nu stii, sa iti arate si sa te invete el. Asta daca-l placi, daca nu prea il placi, de aia intorceai capul.

| AnaMaria4469 a răspuns (pentru Mosotti):

Îl plac, dar îmi era așa frica

| Mosotti a răspuns (pentru AnaMaria4469):

Sa nu iti fie, lasa-te dusa de val natural, nu are ce sa se intample, sa-ti fie frica cand faci ceva riscant, cand te urci in pom, cand folosesti flexul, cand nu inveti si risti corijenta.
Ce poate fi? Decat placere si frumos.
Daca respingi dinainte, pierzi sansa sa fie bine.
Daca nu respingi ai sanse 50 % sa fie bine, daca respingi ai sanse 0.
Care e mai mare?

| Andreeush a răspuns:

Ce simți.
Dacă nu vrei să fii sărutată
atunci nu îl lăsa.

| Clytia a răspuns:

Ce simți. Dacă vrei să îl săruți o faci, dacă nu, nu.

| sunt0anonima a răspuns:

Ce simti