| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...am nevoie de ajutorul vosru. Un baiat destul de simpatic se cam da la mine. Vrea sa fie cu mine si nu stiu cum sa. i zic ca sa renunte la vrajeli...Problema nu ar fi ca se da la mine sau ca nu. mi place de el; Problema este ca el are prietena; Dar nu vrea sa renunte la ea decat atunci cand va fi cu mine. De cateva seri incearca asta. Si nu stiu ce sa zic.Aseara ne.am certat pic mai mult. Dar pana acum vad ca i. a cam trecut. Nu stiu ce sa zic. Sa. i accept sau nu vrajelile? Funda:*

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Nu se stie ce intenti poate avea baiatu acela.Eu zic sa nu te pui cu el pana nu renunta la prietena lui.Aici este ceva la "mijoloc" daca te-ar place asa de mult, ar trebui sa o lase pe prietena lui.Treaba ta, fa ce vrei, dar vezi sa nu regreti mai tarziu! Ceau! baftA!big grin

8 răspunsuri:
| Bubu_5492 a răspuns:

P. i. s. a-te pe el de afemeiat.
asa va face si cu tine intr-o zi.

| iulya_9118 a răspuns:

Pai.nu stiu ce sa zic.nu prea ar trebui sa fi cu el.sar putea sa faca misto e genul de baiat"shmekersh". nu stiu acum fa ce iti spune inima.succes!:*:*

| Lucifer_9785 a răspuns:

Depinde cum il vezi pe acel baiat daca il placi sau nu si daca baiatu e de treaba si iti place de el nu vad de ce nu asa ca multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi eu nsj ce sa zic. dupa parerea mea ar trebui sa-i zici ca daca el are prtna nu e posibil sa fiti impr.si daca zice ca nu o sa mai fie cu actuala daca uh ii zici da.atunci sa-i zici ca mai intai trebuie sa fie liber adica sa nu mai fie cu fata aia si dupa poti sai dai un rasp cum ar fi "da". daca uh nu vrei sa fii cu el incearca sa-i zici ca nu e posibil etc.thinking(sper sa te ajute)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca este cu alta fata nu cred ca e bine sa-i accepti provocarile, pune-te in locul preietenei lui

| Snaker a răspuns:

Eu zic sa ii spui ca si tie iti place de el...Si e cel mai bun lucru...happy

| valhala90 a răspuns:

Eu zic sa uiti de ala.Acelasi lucru as face si eu daca as vrea sa fiu cu cate 2, 3, 4, 5 fete deodata. Orice baiat se poate preface ca place o fata.In fond si la urma urmei, e strict treba.In caz de exista consecinte nu e vina lui, cu vina ta, pentru tu ai stiut si fac pariu ca tu acum doar cauti argumente care sa reuseasca sa te faca sa fii cu acel baiat.Mai bine zii sa isi vada de treaba lui

| vallentina123 a răspuns:

E cam smecher oh go on isi bate joc de tinewinking lasa-l in pace; D