| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Am 18 ani si 4 luni si am o relatie de 2 ani cu iubitul meu, acum 4 luni am decis sa trecem mai departe. Am sa trec la problema ce ma macina. Pe data de 24 mai pana pe 29 am avut ciclu, am intretinut relatii sexuale cu iubitul meu insa protejat[durex exttra safe] si dupa act le umfla sa fim siguri ca nu v-om avea vreo surpriza. Acum pe 15-16 iunie incepea sa-mi curga un lichid maroniu iar pe 17 mi-a venit ciclul,17, 18,19 a curs foarte mult, iar acum e iarasi acel lichid maro si nu mai curge nimic. Pe mine ma tinea 6-7 zile. Test de sarcina nu doresc sa fac. Vreau doar sa-mi spuna cineva care a trecut prin ce trec eu. Va multumesc frumos.

11 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Posibil sa fie de la aer, daca ai observat vreodata, sangele la aer se face mai inchis. nu cred ca ai nimic

| Cristiann25 a răspuns:

Uite alta care nu e cu capul pe umeri si nu stie ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Daca ai facut protejat, nu ai de ce sa te ingrijorezi, menstruatia a venit, nu te ingrijora.
Te pup!

| Manuellllaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Mentionez ca am si ciclu neregulat. sad

| Manuellllaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Si am luat si niste vitamine pentru ingrasare, vitamine ce se dizolva in apa ...acum 1 sappt a fost asta si le iau in fiecare zi.

| NnDWtf a răspuns:

Stai linistita.
Seriously, prietenul tau umfla prezervativul dupa ce ejaculeaza? Cu gura?!
Ai racit la ovare.

| lolylolypops a răspuns:

Vaiiii mie!

| dorin1995 a răspuns:

E un fel de curatare a organismului din sange nu fi speriata happy funda?

| Oviiyy a răspuns:

Acelasi lucru s-a intamplat si cu prietenele mele la randul lor. Stai calma ca nu ai nimic grav, este o schimbare de moment si doar se curata mai bine organismul.

| Rawrss a răspuns:

De la fasole

| ProstieLaSuperlativ a răspuns:

Testul de sarcină costă 10 lei şi durează câteva secunde. Baftă!