| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru,am cunoscut o fata si imi place foarte mult de ea singura problema e ca atunci cand trebuie sa vorbesc cu ea parca nu mai sunt eu si nu stiu ce sa ii spun nu imi vine sa cred nici mie ce mi se intamplalaughing nu vreau sa o plictisesc sau sa o supar e foarte draguta si comunicativa dar nu pot sa tac ca miutu, as dori niste idei de discutie ceva mai detaliat.Mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. spune-i exact asta "imi place foarte mult de ea singura problema e ca atunci cand trebuie sa vorbesc cu ea parca nu mai sunt eu si nu stiu ce sa ii spun nu imi vine sa cred nici mie ce mi se intampla" si va intelege ea;
2. pune mana si invata, pentru ca la scoala inveti multe chestii pe care le poti discuta, altfel oamenii mai au si hobby-uri si pasiuni, s-a inventat si filmul...

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Bună!
Abordează cu ea diferite subiecte de discuţie de genul:
-cărţile preferate sau reviste
-dorinţe pentru viitor.
-hobby-uri.
-spre şcoală.
-despre mediu.
-despre persoanele din ziua de azi.
Trebuie doar să te gândeşti fiindcă sunt multe, îţi trebuie doar câteva clipe.

| mariumarius a răspuns:

Pai astea sunt emotii ceea ce inseamna ca chiat iti place de ea dar incearca sa o scoti undeva la o terasa sau un suc ceva iar de dicutii nutu face probleme ca o sa vina de la sine.

| StefanParvuletu1990 a răspuns:

Frate ma crezi ca aceeasi problema am si eu dar eu mi-am loat inima aia de pampalau care o aveam laga ia si i-am spus ca o plac si mi-a spus