| pandaAnna a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.
Este ziua prietenului meu in curind si nu stiu ce cadou sa-i fac.
Nu este alaturi de mine.
E in Portugalia acum.
Vreau ceva care i-ar placea si i-ar aminti de mine mereu.
Iubeste sportul, masinile, arata foarte bine, este stilat, este scenograf, si-a cumparat recent un bmw nou. Cu ce as putea sa-l surprind? Va multumesc. FUNDITA!

1 răspuns:
| Everithyng1922 a răspuns:

Buna, pai cadoul perfect pentru el ar fi orice tu i-ai darui, fiindca vine de la tine.dar iti dau cateva exemple: haine, gen tricou mai special pentru cand l-ar purta sa-si aminteasca de la cine vine.s-au bratara, lant, inel.
Noroc! happy