| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! La aceasta intrebare dau fundita! Deci sa incepem... Am 14 ani stau cu un baiat este prima mea relatie si a lui la fel ( mai exact eu sunt prima lui iubita iar el e primul meu iubit), inainte cand iesea de pe mess imi spunea : "papa, te pup, te iubesc"(si semne dinacestea :X:*wave ), dar de la un timp imi trimite doar papa si uneori chiar nu imi trimite nimic. Am aflat ca ii place de o fata care imi este amica, iar eu vreau sa fac in asa fel incat sa ii sucesc mintile, sa nu se mai gandeasca la aceasta fata ( X ). Ce credeti ca ar trebui sa fac?

promit ca dau fundita :X:X:X

2 răspunsuri:
| elenac a răspuns:

Te-ai uitat vreodata la un film de dragoste? orice femeie stie micile ei secrete de a atrage un baiat, fa si tu pe romantica, pe senzuala, sarutal mai pasional, imbracate sexy sa vada ce are langa el si nu trebuie sa caute in alta parte. dar cu cap sa faci astea sa nu ajungeti mai departe!

| roxy_7432 a răspuns:

Maria, oricat de mult te-ar placea un baiat, pana nu-si satisface si orgoliul lui in "ograda" alaturata, nu se simte barbat. Dar fi putin atenta prin ce "apa se scalda" cu acea tipa si atunci pune-l la respect cu putina indiferenta si durere in cot despre el si apoi vezi daca te iubeste.