| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! La aceasta intrebare dau fundita! Deci sa incepem... Am 14 ani stau cu un baiat este prima mea relatie si a lui la fel ( mai exact eu sunt prima lui iubita iar el e primul meu iubit), inainte cand iesea de pe mess imi spunea : "papa, te pup, te iubesc"(si semne dinacestea :X:*wave ), dar de la un timp imi trimite doar papa si uneori chiar nu imi trimite nimic. Am aflat ca ii place de o fata care imi este amica, iar eu vreau sa fac in asa fel incat sa ii sucesc mintile sarutandu-l, sa nu se mai gandeasca la aceasta fata ( X ). Ce credeti ca ar trebui sa fac? Cum sa il sarut ca sa ii placa cat mai mult? Va rog sa imi spuneti cum sa il sarut detaliu cu detaliu, va rog frumos! Il iubesc foarte mult si nu pot renunta la el!

promit ca dau fundita :X:X:X

6 răspunsuri:
| cryss_1476 a răspuns:

U crezi ca printr-un sarut il faci sa nu se mai gandeasca la amica ta? te inseli... daca el s-a indragostit de alta fata nu vad ce ai mai putea face! Maria, iubirile astea de la 14 ani, sunt trecatoare, nu mai pune suflet in orice relatie pentru ca baietii sunt parsivi in ziua de azi. ai 14 ani si toata viata inainte, n-are rost sa te tii dupa un baiat care nu mai are sentimente pentru tine.

| kidboo a răspuns:

In timp ce il saruti...mangaie'l.stiu acolo unde ii place lui.saruta'l pe gat.si poate poate...

| KidDo_4008 a răspuns:

Iubire la varsta ta cam greu de crezut happy. Baietilor le plac fetele misterioase, innaccesibilewinking, nu il cauta tu pe el ci lasa-l sa te caute. Nu ii arata ca esti "topita" dupa el ca asa ii demonstrezi ca el are controlul asupra ta. Foloseste`ti inteleginta pentru a-l innebunii. Gaseste-i punctele slabe si foloseste-le in avantajul tauwinking. Fi mai buna ca fata pe care el o place si cand prinzi o ocazie de intiminate cu el profita si saruta-l pasional. Si daca nici asa nu vrea sa aiba o rel cu tine inseamna ca nu e de nasul tau si ca tu esti de 1000 de ori mai buna decat el. Are balta destul peste.
Good Luck >big grin

| Alexandra_7864 a răspuns:

Pai il poti cucerii in multe feluri.
Cu un saurt nu stiu sigur daca ar functiona dar daca ar fi primul lui sarut este posibil sa ii iei gandul de la alte fete.
Cand aveti un moment de intimitate, cand sunteti in parca sau in alt loc mai retras.va tineti de mana...Il poti lua in brate si dupa aceea totul va veni de la sine.:*

Si iti mai dau un sfat.Nu pune suflet in relatii dinacestea.Credema, am avut si eu varsta ta si stiu cum e sa suferi!

Mult noroc iubita!:*

| mununik a răspuns:

Pai... ia-l de mana si spune-i hai cu mine ca vreau sa-ti spun ceva si atunci il duci intr-un loc mai retras si ii zici "pai... vroiam sa-ti spun si atunci te apropii si il saruti cu tongue in :O te-ai prins adica french si apoi dupa ce terminati ii spui mai sa stii ca eu te iubesc fff mult si nu vreau sa te pierd niciodata (ma rog eu asa as face)

| Andreea_4778 a răspuns:

Nu cred ca un sarut il va face sa se intoarca la tine...Incearca sa vorbesti deschis cu el.Intreaba-l daca mai tine la tine.Intreaba-l daca o place mai mult pe prietena ta.Vezi ce simte si el.
Daca veti continua sa ramaneti impreuna iar el o place pe amica ta nu veti face decat sa suferiti:-(. Stiu ca iti va fi foarte greu dar gandeste-te ca o sa-l iubesti din ce in ce mai mult si nu merita daca el nu mai tine la tine:-(

Sper din suflet sa te iubeasca asa cum il iubesti si tu. Mult succes!