| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! La aceasta intrebare dau fundita! Deci sa incepem... Am 14 ani stau cu un baiat este prima mea relatie si a lui la fel ( mai exact eu sunt prima lui iubita iar el e primul meu iubit) ne-am mai pupat de cateva ori, inainte cand iesea de pe mess imi spunea : "papa, te pup, te iubesc"(si semne dinacestea :X:* ), dar de la un timp imi trimite doar papa si uneori chiar nu imi trimite nimic. Am aflat ca ii place de o fata (pentru ca are sanii mari, etc) Aceasta fata imi este amica, iar eu vreau sa fac in asa fel incat sa ii sucesc mintile (sarutandu-l sau nu stiu cum), sa nu se mai gandeasca la aceasta fata ( X ). Ce credeti ca ar trebui sa fac? Cum sa il sarut ca sa ii placa cat mai mult? Va rog sa imi spuneti cum sa il sarut detaliu cu detaliu! Va rog frumos! Il iubesc foarte mult si nu pot renunta la el!

promit ca dau fundita :X:X:X

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! cred ca ar trebui sa te obisnuiesti cu ideea ca lui ii place de o alta fata! nu ii poti porunci cuiva sa te placa fortat este dreptul lui de a placea pe cine vrea. Inteleg ca nu poti renunta la el pentru ca este o persoana iubita tie. Te inteleg! daca el vrea sa va despartiti lasa-l un timp in pace isi va da seama ca nu iubea la fata aia doar cum arrata si se va intoarce la tine! succes

| Ancutzica_1406 a răspuns:

Pai nu poti sa il obligi sa te placa. dar daca tot vrei sa il cucerresti

vorbeste cu amica ta daca il place daca il place ar fi o problema dar daca nu ii place ai putea sa o rogi frumos sa vorbeasca cu el sa stabileasca lucurile

Daca vrei sa saruti mai bine inainte de a te saruta fa cu limba pe buze ca buzele sa fie umede ( sa nu ai buzele uscate dar nici pline de bale)nu stiu cum sa iti explic ca cum te-ai ruja dar cu limba laughing

Sau daca nu vorbeste cu el sa clarificati lucrurile spune-i ca ai vrea sa aiba mai mult respect pentru tine.

| noooname a răspuns:

Cel mai potrivit sarut pentru ''a-i suci mintile'' ar fi sarutul frantzuzesc.

... daca nu functioneza cu asta, trebuie sa intelegi ca ''dragoste cu sila nu se poate''.

MULT SUCCES!

| Anarchy_6526 a răspuns:

Si eu am avut un iubit de care m-am despartit acum 5 zile tot din aceeasi cauza, ca ii placea de alta fata. Daca vrei sa ramai cu el nu e neaparat sa ii sucesti mintile cu un sarut si doar prin faptul ca il iubesti si ti la el mult. Dar daca vrei sa sarutul vostru sa fie unu mai cu pasiunea poti afla mai multe de aici:
http://www.gavagai.ro/blog/2007/06/11/cum-se-saruta-cu-limba/