| mariaaaaaaaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! La aceasta intrebare dau fundita! Deci sa incepem... Am 14 ani stau cu un baiat este prima mea relatie si a lui la fel ( mai exact eu sunt prima lui iubita iar el e primul meu iubit) ne-am mai pupat de cateva ori, inainte cand iesea de pe mess imi spunea : "papa, te pup, te iubesc"(si semne dinacestea :X:* ), dar de la un timp imi trimite doar papa si uneori chiar nu imi trimite nimic. Am aflat ca ii place de o fata (pentru ca are sanii mari, etc) Aceasta fata imi este amica, iar eu vreau sa fac in asa fel incat sa ii sucesc mintile (sarutandu-l sau nu stiu cum), sa nu se mai gandeasca la aceasta fata ( X ). Ce credeti ca ar trebui sa fac? Cum sa il sarut ca sa ii placa cat mai mult? Va rog sa imi spuneti cum sa il sarut detaliu cu detaliu! Va rog frumos! Il iubesc foarte mult si nu pot renunta la el!

promit ca dau fundita :X:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai pupa cu el doar oe mess sau real? dragoste cu sila nu se poate, eu zic sa nu mai incerci sa-l aduci de partea ta ca sa nu te creada fraiera, se poate sa-ti faca anumite farse cu gust amar pentru tine