| Alexa_Alexya_1997 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de cateva sfaturi : acum 2 luni am cunoscut un tip super dragut happy eu il plac
el zice ca ma place dar la scoala cand ne intalnim nu vorbim deloc nu stam impreuna nu se intampla absolut nimic ma evita... cand il intreb daca vrea sa iesim afara amandoi ori zice ca are treaba ori zice ca nu are chef ori vine cu multi prieteni de-ai lui... ce sa fac va rog cateva sfaturi? (funda )

Răspuns Câştigător
| jimmy408 a răspuns:

Pune ochii pe altul...incearca sa-l faci gelos, ignora-l...si cu timpul o sa-ti dai seama daca il intereseaza persoana ta sau nu

6 răspunsuri:
| Mirke a răspuns:

Cere-i facebook-ul sau ce are el pe net, ca poate la tel sau face 2 face e timid, si de-aia isi ia galeria cu el sa-l sustina la intalniri, pe net poate castiga mai multa incredere, ii arati ceva poze mai eroice cu tine si la un web il faci sa prinda curaj, sau cauti altul interesat de tine, care e mai tupeist daca te arde, altfel pierzi vremea cu mamaligi de-astea rusinoase.

| MetalHead04 a răspuns:

Nu merita raised eyebrows ce naiba? vorbeste serios cu el si intreaba-l ce vrea.

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| Andreeac33 a răspuns:

Hmmm...Plateste-i cu aceeasi moneda sau ingora-l.Nu merita timpul tau, pentru ca ai nevoie de fapte, nu de vorbe.

| AdonnAdonnis a răspuns:

Dar,tu nu aveam mai devreme acum vreo 30 de minute acum,, 2 saptamani'' si o
fata ti-a raspus da tu nu esti la scoala?

| Alexa_Alexya_1997 explică:

Multumesc tuturor de sfaturi happy