| maia9090 a întrebat:

Buna TPU.Am nevoie de un raspuns.Am facut sex cu o zi inainte sa fie data la care mi vine menstruatia.Eram virgina.A fost o penetrare,nici un accident neplacut, totul bine.In seara aia mi a curs un lichid maroniu.A doua zi mi a curs tot un lichid maroniu si a treia zi la fel.Actul a avut loc pe19martie si pana azi nu mi a venit menstruatia.De fapt, nu cred ca mi a venit..nu stiu acel lichid maroniu care a fost putin de la ce e,inceputul ciclului sau dezvirginare. Iar aseara a fost prima data cand mi a curs mai mult sange,dar azi din nou nu. Ce credeti ca e cu mine? O dereglare hormonala? Am citit pe aici ca poate fi o infectie sau ca e din cauza ruperii himenului. Spune ti mi pareri, va rog

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Lichidul maroniu apare destul de frecvent in cazul primului contact. Primul contact provoaca dereglari hormonale care iti pot intarzia menstruatia. Stai linistita, esti in parametri normali. Sper ca ati facut-o protejat happy

| maia9090 explică:

Multumesc mult. Ma ingrijoram putin. Da, a fost protejat, nu s a intamplat nimic, nu s a rupt prezervativul, nimic de genul