| Laura2056 a întrebat:

Am nevoie de un sfat de la voi! Eu mi-as dori un iubit,deoarece eu sunt acel gen de fata timida care sta mai retrasa dar careia totusi i-ar placea sa fie bagata in seama,careia i-ar placea sa aiba cu cine sa povesteasca,cu cine sa iasa la un film (cu cine sa imparta un sarut etc.)(Pentru cine nu stie,,a imparti un sarut" inseamna in zilele noastre un simplu sarut pe buze) Eu cand eram mai mica m-am indragostit de un baiat(il placeau cam toate fetele pentru ca era sensibil,amuzant,frumos, destept) dar el a aflat si a inceput sa-si bata joc de mine(P.S. asta se intampla in clasa a 4-a si eu acum sunt in a 7-a). Din clasa a 5-a a observat ca sunt mai timida si.ca am doar o prietena si a inceput sa traga de mine sa fiu mai baietoasa,mai puternica,mai...,,barbata" daca putem spune asa happy. El este si genul foarte iubaret cu fetele si tot venea ma pupa pe obraz incerca sa se bage in seama cu mine dar eu il respingeam. (Acum realizez ca nu pupa foarte multe fete,doar le lua in brate)El inca si in ziua de azi mai incearca sa se bage in seama cu mine doar.ca eu il tot resping. Faza nasoala e ca inca-l plac!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Inceteaza sa-l mai respingi si vezi ce se intampla.

| SG1995 a răspuns:

Esti proasta, fara supara dar daca il placi nu il respinge, nu merita asta. Dupa ce ii respingeti spuneti ca toti sunt porci.