| SmQaLeXuTzz a întrebat:

Ce inseamna cand cam toate fetele din clasa ma iau in brate si ma pupa pe obraz?laughing

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Te bufneşte şi pe tine răsul la ce întrebare ai pus? Cel care este prieten cu toţi, de fapt este prietenul nimănui.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cam toate, deci nu toate ceea ce demonstreaza ca nu esti chiar Adonis.laughing

| neutrino a răspuns:

Fiecare clasa are copilul ei.

| SkyPilot a răspuns:

Nimic, daca chiar e asa, esti bine vazut dar cam atat. Sau luat de prost happy

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Inseamna ca le e tare mila de tine laughing

| pufulescu a răspuns:

Inseamna ca vor sa copieze de la tine temele la vreo materie sau la mai multe.

| Quassaar a răspuns:

Haha...înseamnă ca ești un pic mincinos laughing

| FearIsALiar a răspuns:

Ca esti mare gajicar, sa mor eu.

| Raull95 a răspuns:

Ai lipici la fete. happy