| andreywtza a întrebat:

Am nevoie de un sfat...m-am despartit de fostul prieten acum 3 luni,in prezent mi-am facut al prieten,lui ii place de mine foarte mult,dar mie de el nu prea,mereu ma gandesc la fostul,mi-as dori foarte mult sa mai fiu cu fostul,dar imi pare rau si de cel actual, ce parere aveti? Ma despart de actualul si incerc sa ma impac cu fostul, mentionez ca mai vorbesc din cand in cand cu fostul...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine aleargă după 2 iepuri, nu prinde niciunul!
Trebuie să-ți faci ordine în gânduri și sentimente.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Trecutul l-ai ratat, prezentul nu-ti lace, asteapta viitorul iubit!

| KiduZQ a răspuns:

Eu zic sa-i lasi pe amandoi. Nu va mai jucati, in joc sunt sentimente. Daca nu-ti place de el de ce te-ai combinat cu el?

| DiaS a răspuns:

Fa ce-ti spune inima! laughing Daca si fostul inca te iubeste da... ramai prietena cu actualul si intoarcete la persoana iubita! Funda?