| Anaaaaaaaa a întrebat:

Buna TPU
Am niste lanturi cercei care s-au inegrit unde sa le bag sa se albeasca inapoi sa nu m-ai fie negre? Fundita scuzati categoria cred ca e cea mai vizionata

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Dacă sunt din argint le poți salva, dacă nu...nu le mai ai ce face.

| Anaaaaaaaa explică (pentru h3r):

Pai si cum le pot salva?laughing

| h3r a răspuns (pentru Anaaaaaaaa):

Le arunci sau le pui într-o cutie specială, dacă îți plac așa mult happy
Nu ai ce să le faci, îmi pare rău, știu cum e...

| Vi003 a răspuns:

Du-le la bijutier, are o solutie speciala. Daca nu sunt din aur/argint, ia-ti adio de la ele.

| Deyutza1039 a răspuns:

Ce cauta intrebarea ta la dragoste si sex?raised eyebrows

| edinaa a răspuns:

Incearca sa le speli cu pasta de dinti happy

| caramel95x a răspuns:

Poti folosi vopsea spray pentru bijuteri.
Poti opta pentru auriu, argintiu sau diverse culori iti sugerez sa te uiti pe tub daca vopseaua se poate folosi si pe metale. ( Se gasesc in magazine handmade sau poti comanda dupa un site.) Mult noroc ^^