| BeautyTeacher a întrebat:

:* am o colega de clasa pe care o stiu de muult din clasa intai am fost colege, doar ca s-a transferat si nu am mai luat legatura pana acum cand am descoperit ca suntem colege la liceu. Ea mereu se uita ff urat la mine se sictireste se uita as ala mine cu nasu pe sus nu ma suporta deloc chiar nu stiu ce sa fac nu i-am faacut chiar nimic chiar am vrut sa par draguta cu ea. Ce sa fac sa ma suporte? Nu vreau sa ma am rau cu lumea. Fundita folositor inteligent etc :*

Răspuns Câştigător
| Georgiana05 a răspuns:

Cum a zis si Adry. Daca nu-ti raspunde, si inca face pe inteligenta cu tine, fi indiferenta.Asta doare cel mai tare! Plateste-i cu aceeasi moneda, sa vada si ea cum e.

3 răspunsuri:
| Adriana1019 a răspuns:

Intreaba-o ce are si daca nu e pacat de atatia ani de prietenie.incercati impreuna sa rezolvati problema. Eu asa as face.

| SweetnSpicy a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu ea, incearca sa vb intre 4 ochii, poate pare cu nasul pe sus pentru ca are vreo gasca si un statut de mentinut, sau poate ca este suparata pe tine tocmai ca nu ati mai luat legtura nu ai mai cautat-o dupa ce s-a mutat si asta este metoda ei de a se razbuna.

| xSp0nge a răspuns:

Poate s-a facut mai fitsoasa in acest timp! E un timp... Ce sa zic.
Ar trebui sa vb cu ea!