| Kidutsa a întrebat:

Am o dilema la fel ca in fiecare intrebare a mea.
Am doi verisori care sunt frati si primul si-a facut ziua de nastere in luna septembrie si acolo am cunoscut un vecin de`al lui care se uita intens la mine.Sincer si mie imi place de el dar atunci nu am conversat cu el.Acum celalalt si-a facut majoratul si am fost.Era si el acolo si am inceput sa ne aruncam niste priviri si pana la urma a venit langa mine si a inceput sa ma bage in seama si am discutat cu el.Ne priveam in ochi si ne zambeam.
Am iesit pe terasa a venit si el si acolo mi-a cerut numarul de telefon >:". I l`am dat si dupa-aceea am crezut ca plec si l`am pupat si el mi-a zis sa mai trec odata sa-l pup [desigur pe obraz] am trecut si a doua oara.Am iesit si prietenii cu care venisem mi-au zis ca mai stam.Am stat jos pe scaun la masa. A venit si el si s-a pus in fata mea si a inceput sa`mi zambeasca. i-am zambit si eu.Erau niste mere si scobitori. A luat un mar si scobitori si a facut o fata zambareata pe mar si cu par din scobitori si mi l-a dat mie si cand mi l-a dat mi-a atins mana si atunci am simtit o atragere reciproca.
Dupa-aceea i-am facut urechi si i l`am dat lui si i`a facut poze la marul acela si zambea asa frumos la el.
Dupa`aceea mi-a cerut si adresa de messenger.

Am plecat si l`am pupat inca odata.
As vrea sa stau cu el dar nu stiu cum sa fac sa ma dau mai aproape de el.Cum sa-i trimit un sms din greseala si sa nu fiu prea insistenta.

Funda!:*

Răspuns Câştigător
| doinitza12 a răspuns:

Trimitei sms sal intrebi ce mai face nu-ti fi rusine ...si poate veti incepe a discuta si apoi vei vedea ca toate vor veni de la sine

2 răspunsuri:
| Kidutsa explică:

As vrea mai multe raspunsuri daca se poate! Multumesc!:*

| BoGhDaN a răspuns:

Haide e usor nu scriu eu cat ai scris tu

1Cand il prinz pe mess dai buzz il intrebi daca e liber si daca spune da vb

2Dupa ce vorbiti daca nu ati cere el o intalnire ai spui tu daca vrea sa iasa cu tine
3Dupa ce v-ati imprietenit putin mai bine al intrebi daca nu vrea sa vina pe la tine
4Dupa ce a plecat de la tine nul mai suni pana nu te suna el
5(Daca ai adresa lui nu de mess unde locuieste)treci intamplator pe acolo

Si gata povestea sper ca te-am ajutat