| NMarii a întrebat:

Am o dilema. Sa va povestesc. Am avut acum cateva zile o joaca nevinovata cu prietenul meu, mai exact pe data de 4 noiembrie, ciclul terminanduse pe data de 28 octombrie. Mentionez ca sunt virgina si nu a avut loc penetrarea. Nu a ejaculat in zona vaginului insa imi este teama sa nu fi avut lichid spermatic care din cate m-am informat ar contine in proportie de 50% spermatozoizi si sa raman insarcinata cu toate ca sunt virgina. Voi ce credeti? S-ar putea? Cam ce sanse sunt? Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| oanaX a răspuns:

Asteapta sa iti vina ciclul, singura conditie sa ramai insarcinata este ca lichidul seminal sau sperma sa intre in vaginul tau.

| NMarii explică (pentru oanaX):

Tocmai de asta imi este frica. Sa nu cumva sa fi intrat lichidul acela. Am facut un calcul al perioade fertile si din rezultate se pare ca nu era in timpul ei. Nu am decat sa astept acum, cu toate ca ciclul meu nu este regulat...

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Nici o sansa sa ramaiwinking

| covaci101 a răspuns:

Stai liniştită, n-ai cum să rămai gravidă fără penetrare! Oricum data viitoare ai grijă cum te joci! laughing