| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU..am o intrebare: Am facut dragoste cu iubita mea, cand sa ejaculez am scos o...a 2 a zii dupa noaptea aia i-a venit ciclul... poate ramane insarcinata? ..pls

8 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

De cate ori mai pui intrebarea? rolling eyes

| Hpzox a răspuns:

Ai scos-o deci nai ejaculat in ea, nu are cum sa ramana insarcinatawinking

| Luchian7 a răspuns:

Cumpara-i un test de sarcina ca nu e asa de scump. Dar parerea mea este o simpla coincidenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred, dar luati un test de sarcina si scapati de griji tongue

| Demonull a răspuns:

E asa scump Durexu? Intrebam si eu.

| dreamgirl94 a răspuns:

Slabe sanse...dar pe viitor..use condomswinking

| anonima3389 a răspuns:

Nu cred.

| ioanabobos2000 a răspuns:

Pai daca i-a venit ciclul nu ramane dar daca ii intarzia sau nu-i venea atunci era sigur ca e