| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU..am o intrebare: Am facut dragoste cu iubita mea, cand sa ejaculez am scos o...a 2 a zii dupa nopatea aia i-a venit ciclul... poate ramane insarcinata? ..pls

2 răspunsuri:
| Lisa968 a răspuns:

Din moment ce i.a venit ciclu nu poate ramane insarcinata. stai calm.

| Pitick94 a răspuns:

Nup..sunt sanse mici sa ramana insarcitana inainte si dupa mentruatie. Ovulatia are loc la 14 zile de la prima zi a menstruatiei..atunci este cel mai periculos sa faceti sex neprotejat.