| 111_9849 a întrebat:

am o intrebare. Cand apare acel lichid l barbati? lichidul preejaculator? mersi:*funda

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Apare cand se excita.Nu e nevoie de nimic mai mult.Se ridica nivelul asa,usor si frumos,si, pac, vezi cum incepe sa...lacrimeze.Asta e lichidul seminal, preejaculator, etc. Lamurit?

| Азбука a răspuns:

Cand se gripeaza motoru.

| unknow a răspuns:

In timpul orgasmului happy

| Virkno a răspuns:

Inainte de ejaculare poate exista o pierdere de lichid in timpul excitatiei sexuale. Acest lichid poate contine spermatozoizi asa ca ai grija.