| AndreeaCeMaiZici a întrebat:

Am o intrebare: cand ati avui un/o iubit/a si le-ati spus parintilor, au fost de acord? Ce varsta aveati? Funda!

3 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Eu aveam 18.5 ani cand i-am prezentat mamei primul meu prieten. L-a acceptat, intr-o anumita masurahappy el avea 22. Norocul meu ca era un om cu scoala si bun simthappy
succeshappy

| DarkAngel18 a răspuns:

Eu aveam 11 ani, iar ai mei nu au spus nimic, au acceptat.tongue

| Rom_Abul_1998 a răspuns:

Ba daca mata e iubita numai trebuie sa intrebi parintiilaughing)