| scorpiaX a întrebat:

La ce varsta ati avut primul iubit? cum le-ati spus parintilor ca va place de un baiat / fata

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu am avut niciodată.

| OnuOnulică a răspuns:

Pe la 15 ani dacă îmi mai aduc bine aminte...
Și părinți mau înțeles.Nu era problema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In liceu.Am vorbit direct si la fel si la parintii fetei.Nu mi-a placut sa ma ascund niciodata.Mult noroc.

| Rome0Oo a răspuns:

16 ani nu le-am zis nimic paritilor o aflat de la ealaughing, prietena de atuncilaughing

| ßŕuneta4Qa a răspuns:

Ei bine, aveam doar 13 ani ani, da eram inca mica dar daca imi placea, i-am spus mamei ca imi place un baiat... vorbeam cu el doar pe telefon, iar peste un timp mama mi-a permis sa es la intilnire cu el si acum am 15 ani si tot cu acel baiat ma intilnesc, oricum succes.Pentru a le spune parintilor cred ca ar trebui sa gasesti un moment potrivit, atunci cind au dispozitie.