| XxPufosheniaXx a întrebat:

Am o intrebare. Cand iubitul imi spune ca vrea sa luam o pauza, la ce se refera? Adica, mda, am inteles. vrea sa ne despartim practic. Dar asta inseamna ca se va intoarce? Sau o zice asa ca sa nu ma raneasca? In ultimul timp am avut cateva probleme si a zis ca mai bine luam o pauza, ca vrea sa fie un timp singur si apoi mai vorbim..Se pare ca l-am cam derutat si l-am cam suparat si enervat cu ceva.Dar oare, asta inseamna ca pana la urma, ce mai intoarce, sau ma lasa balta de tot? sad

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De intors se va mai intoarce daca are de ce, si daca i-a placut...dar numai atunci cand va avea timp.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acuma s-a plictisit de *** ta mai vrea sa schimbe putin gustul ei trece la altele.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Stii cum e asta cu pauzele? E un fel de "ma duc sa mi-o trag cu alta si apoi ma intorc la tine", mai ales daca vorbim aici de iubitul de 19 ani! E clar ca buna ziua pentru ce vrea pauza!

| lucifer12345678 a răspuns:

Se pare ca vrea sa evite relatia asta
la varsta asta (a revine)inseamna despartire

| buuuum a răspuns:

De obicei pauza inseamna despartire, sau ca si-a gasit pe alt cineva