| RazvanGoe a întrebat:

am o intrebare. Cand se pune cel mai bine prezervativul si ce trebuie sa faci ca sa fie okey? Eu de ex incep cu prietena mea un oral amandoi dupa niste mangaieri cu degetele si apoi ma duc la baie ma sterg pe penis si pe maini timp in care revine in stare flasca iar apoi trebuia sa il excit din nou, de aceea nu ma gandeam sa tin prezervativul de la inceput pentru ca nu este tot timpul excitat. Apoi dupa ce m-am spalat bine imi pun prezervativul dar mai am o frica: cat timp noi ne excitam imi iesea niste preseminal, daca ea a luat spermatozoizi in limba, apoi ne-am sarutat timp in care i-am luat si eu, apoi eu scuipand au intrat in vagin? Exista riscul asta?

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Trebuie sa-l pui inainte sa o bagi in ea...simplu.

Nu recomand sa-l folositi la oral pentru ca poate fi usor atins de un dinte mai ascutit si o sa va treziti cu probleme.

Răspuns utilizator avertizat