| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare..cum e cand mergi la ginecolog? Ce iti face? Imi puteti spune de cand ma pun si pana ma ridic de pe acel scaun ..sunt virgina. vreau sa stiu unde baga.....pt un control.

Răspuns Câştigător
| LonlyWolf a răspuns:

Ei bine sunt baiat si nu stiu prea multe dar daca esti virgina e posibil decat sa stati de vorba sau daca se uita nu iti baga nimic. iti despate "buzele " si se uita. atata tot
p.s. daca e sa iti bage ceva e posibil sa te dezvirgineze...

sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ai vrea sa bage sa vada daca esti virgina daca nu acolo unde trebuie.Si nu trebuie sa bage ceva ca sa afle asta.Sunt doctori nu vedete porno.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te gadila la pasarica

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde ce "problemă" ai, dacă eşti virgină ( sau nu ), etc.

Vezi mai multe detalii la linkul :
http://www.cdt-babes.ro/articole/examen-ginecologic.php

http://www.sfatulmedicului.ro/Investigatii/examinarea-pelvina_1071

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/Li9mhMX.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te pupă in dă

| Sოﺁℓε a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce destept te crezi raised eyebrows.Nu trebuia sa ii raspunzi decat sa o iei peste picior.

| djlukass a răspuns:

Ajungi la clinica, in dreptul cabinetului bati la usa, domnul/doamna striga intrati va rog, tu intri si politicos ii spui buna ziua! la randul lui/ei raspunde buna ziua luati loc. De aici lucrurile se complica vor incepe intrebarile pe care le ai tu si raspunsurile doctorului eventual intrebarile doctorului raspunsurile tale. La sfarsit va suna ceva de genu: Atat pentru astazi va mai astept la un alt control. Tu: Ok multumesc! La revedere.

| RockRox a răspuns:

Hei. Pai si eu am avut o prietena care a fost virgina si pentru control nu are cum sa te atinca acolo unde presupun ca te gandesti tu pentru ca, asa cum ai spus si tu esti virgina. Controlul se face in cealalta parte, daca intelegi unde bat.

| anonima9999 a răspuns:

Pai depinde pentru ce mergi, daca pentru control, atunci da o sa te invite pe scaunul acela pentru control, cel mai probabil sa-ti secretie pentru analize, chiar daca esti virgina o sa-ti ia, dar stai linistita nu doare, e putin incomod dar nu trebuie sa te sperii happy bafta.