| dancenyng a întrebat:

Cum e cind faci prima data sex? Deci, ce simti, cum ti se pare... Va rog cit mai detaliat, cel mai bun raspuns primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti fata atunci iti spun eu cum este ca si eu sunt fata. Iubitul tau trebuie sa te excite mult(daca vreti sa faceti sex)ca sa fii uda acolo jos.Pentru prima data (si dupa aceea de vreo 4-5 ori)doare destul de rau mai ales pana intra acolo la tine iar dupa aceea cand incepe sa se miste te ustura si te doare in acelasi timp.Eu asa am patit desi nu a curs sange.Nu e bine prima oara(oricat ai fi de excitata cred eu). Probabil iti va fi rusine sa te dezbraci dar depinde ce fel de persoana esti happy Sa nu te astepti sa reuseasca sa intre din prima ca nu e asa, o sa te gandesti ca cine te-a pus sa vrei happy dar sa nu te sperii big grin O sa fie bine pana la urma big grin daca mai ai intrebari spune-mi si iti raspund.

4 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

E clar ca nu esti pregatit/a.
Trebuie sa simti o oarecare placere dinainte, ci nu sa te gandesti: oare imi va placea sau dupa...parca a fost asa sau asa.

Sigur ai vazut vreun filmulet.

Ca intotdeauna cand faci ceva pentru prima oara.

| sirD a răspuns:

Esti baiat ori fata?

| dancenyng explică (pentru sirD):

Fata

| sirD a răspuns (pentru dancenyng):

Nu te pot ajuta happy sorry
incearca cu cineva in care ai incredere si stie sa aive grija de tine
Succes