| BULANGIU96 a întrebat:

Am o intrebare: Cum ii pot spune unei fete de la mine din clasa ca imi place de ea fara sa ma fac de "cacao" sau de ras? ( Mentionez ca sunt pe clasa a 9-a ) Cel mai bun raspuns primeste funda :X big grin

Răspuns Câştigător
| Ciocolataaaa a răspuns:

Ehh aici conteaza si temperamentul si caracterul. Daca tipa e dinaia cu cluburi si porcarii de genu, las-o moarta, nu vei fi cu ea veci pururi. Daca e in schimb o fata cuminte si dulce si asa... pune-i un trandafir pe banca si un bilet intreband-o daca vrea sa iesiti dupa scl. nu te semna! spune-i ca va intalniti singuri intr-un anumit loc si daca vine este interesata, daca nu, nu si asa nici nu te faci de cacao pentru ca nu stie cine esti.
Daca reusesti sa fi cu ea nu uita sa ii dai cel putin lunar flori. nici nu ai idee cat de fericita e o fata cand vede ca baiatul ii acorda destula atentie

6 răspunsuri:
| raresel a răspuns:

Pai...prima data stai pe langa ea, vorbeste prin mesaje, pe mess...si ea o sa isi dea seama, dupa aceea invit'o la un suc si ii spui atunci

| Rebecca009 a răspuns:

De ce ai poza cu Lincoln? laughing

| BULANGIU96 explică (pentru Rebecca009):

Ca sa nu zica lumea ca sunt "necult" laughing

| expander91 a răspuns:

Iti spun cum am facut eu : am luat-o de o parte de ceilalti, i-am spus ca mi se pare de treaba etc. si o sa-si dea singura seama

| nayer0197 a răspuns:

Pai mai intai ar trebui sa vorbesti mai mult cu ea...in pauze, dupa ore. Gaseste subiecte care sa va intereseze pe amandoi. Incearca sa introduci si cate o glumita cand vorbesti cu ea. Si daca vrei sa te ia in serios nu ii spune pe mess/facebook sau asa direct. Invit-o in oras si daca va accepta ai putea sa ii spui atunci. Bafta!

| Mastyy a răspuns:

Curaj gaina ca te tai; p