| sufletdeing3r a întrebat:

Buna TPU..am o intrebarebig grin..cum sa fac sa vorbesc cu prietena despre sex? ..inca nu am vorbit cu ea.ce trebuie sa ii zic? ajutati-ma carevasad.dau vot la cel mai bun raspuns. astept raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| MariaLOL a răspuns:

Uite, cel mai bine ar fi sa o intrebi ce parere are despre... si daca ea va fi ''tentata'' incercati happy si daca nu mai las.o putin timp sa se gandeasca, bla bla bla...

7 răspunsuri:
| Velq a răspuns:

Presupun ca inca nu ai aflat daca mai e sau nu virgina. Incepi prin a o intreba cat a durat cea mai lunga relatie a ei, cat de departe au ajuns d.p.d.v. fizic, ce locuri erogene are si de aici dezvolti si tu putin, ce naiba, doar ai 20 de ani, nu 13.

| RAY a răspuns:

Prietena sau iubita? ca sa sa vorbesti cu prietena e usor

| sufletdeing3r explică (pentru RAY):

Scuze ca nu am scris eu bine in intrebare...e iubitahappy

| RAY a răspuns (pentru sufletdeing3r):

Daca e iubita o intrebi frumos

| xNuConteaza a răspuns:

Cati ani aveti?

| sufletdeing3r explică (pentru xNuConteaza):

Eu am 20 si ea are 17big grin..si nu stiu ce sa o intreb despre sex.

| joly a răspuns:

Pai e simplu dar ce vrei sa faci s*x cu ea sau vrei doar sa te duci undeva si sa o pui cu spatele de perete si sa va sarutai cu limba?laughing))) daca da iti propun sa mesteci guma sa aiba un moment placuthappy