| MangustaJandarm a întrebat:

am o intrebare: Daca am facut-o cu un baiat mai mare decat mine cu 6 ani, eu avand 12. Este posibil sa raman insarcinata daca nu a ejaculat in mine? Totusi mi-a placut

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doamne ce intrebarii, sper ca e fictiune intrebarea

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramai gravida dacă nu a ejaculat în vaginita.

| Sofer a răspuns:

Posibil încă nu.

| HazelEyes77 a răspuns:

La 12 ani? Sexul cu minori e fapta penala si tipul asta cred ca vrea la sa si petreaca urmatorii ani la racoare. Poate sa te lase si gravida asta ar mai lipsi. Tu esti inca un copil si nu iti dai seama dar el a profitat de inocenta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce nu ţi-a intrat sperma în vagin, nu sunt şanse.Eu am avut colege de 12 ani pe care nu le lasa mă-sa să meargă la magazin singure şi tu ţi-ai început viata sexuală rolling on the floor))?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil de fapt sa fii curva

Răspuns utilizator avertizat
| BryBard a răspuns:

Pai daca ai facut-o cu prezervativ sansele is nule.Dar daca ai facut-o fara si erai in perioada fertila sunt sanse. Daca ai facut fara si nu erai in perioada fertila is aproape nule.Totusi cu 6 ani mai mare si tu 12? Apai sa nu te miri de ce nu te mai satisfac baietii "astia mici".Si sti ca e penala treaba nu?

| Suki08 a răspuns:

12 ani? Vai de **** ta

| 2007teen a răspuns:

Cam iligal asa, el risca, ca are deja 18 ani.

| PolitiaGramaticii a răspuns:

| Elisa97 a răspuns:

Doamne ferește. Mai contează cât are el? Contează că tu faci sex la 12 ani. Băi, mie sincer mi-ar fi rușine să postez așa ceva.

| mxg a răspuns:

Este posibil sa fi o toanta imensa. La 12 ani chiar nu ai alte activitati decat cum sa dai de pla? Mi-e mila de tine, sincer.

| Dealunegru a răspuns:

Cel mai probabil o sa te bortesti in viitor daca ai inceput devreme avand in vedere ca iubitul tau va face in curand 6 ani de bulau. Succes si mai bine inghiti.