| Sincerica102 a întrebat:

Buna Tpu.Am o intrebare, dar nu vreau sa radeti de minesad
Am 16 aproape 17 ani.Si inca nu am facut sex
Nu stiu cum este...
Am inteles ca la inceput este o durere si ca apar sangerari?
La voi fetelor este placere sau durere?
Cand am intrebat-o pe prietena mea despre asta a spus ca a durut-o foarte tare.
Nu vreau sa radeti... Fetele ma ajutati?happy

Răspuns Câştigător
| GossipGirL93 a răspuns:

Nimeni nu ride și nu este nimic de rîs ea și te mîndrește că ești virgină dar nu ai trecut prin patul la sute de băieți, și nici nu te grăbi so pierzi, da este un pic de sînge și durerea depinde de băiat cu cît este mai gingaș și mai atent cu atît durerea nu o vei simți, un rol mare îl joacă și dacă ești excitată!

6 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Sper că ești ironic/ă...

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Nu te ingrijora ca esti virgina la varsta asta... si eu am 17 si sunt vigina inca. Stai linistita va veni si acel moment la timpul potrivit.Cred ca ar trebui sa fi mandra ca nu esti ca multe altele.

| Sincerica102 explică (pentru Mihailescuioana29):

Dar multi rad din cauza asta.Ex carioca care a scris aia.Si ok daca ar fi unu, dar sunt multi asa...

| Mihailescuioana29 a răspuns (pentru Sincerica102):

De ce iti pasa de ce spun altii? Lasa'i sa vorbeasca, ca au timp. Tu simte'te bine in pielea ta, si pentru astea ai timp.

| Sincerica102 explică (pentru Mihailescuioana29):

Ms de sfat