| Lore02 a întrebat:

Hey, TpU! Vreau sa ma ajutati urgenttt.
Eu vara ma duc in vacanta la verisorii mei,nu numai vara.
Acolo sunt multe fete,dar toate nu stiu ce au cu mine, acum cateva zile o fata pe nume Gina, l-a intrebat pe verisorul meu de ce merg cracanata, eu mi-am intrebat si prietenii si nu merg cracanata....Acum au aflat mai multi de acolo si rad de mine,ma simt prost,nici nu mas mai duce acolooo... Oare a spus asta pentru ca e invidioasa?! Cu majoritatea fetelor ma inteleg bine, da` ea thinking nu stiu ce are, chiar nu i-am facut nimic..Ma roog..stiu ca acum o sa radeti si voii.dar vreau sa-mi spuneti ce sa-i spun, sa nu mai aibe atata tupeu si sa se simta la fel de prost cum ma simt eu.

Răspuns Câştigător
| niko0o a răspuns:

Spune-i si tu ca te bucuri pentru ce a spus " ca esti cracanata " chiar daca nu este adevarat, dar asta inseamna ca este foarte interesata de tine si iti ia seama la cum mergi... spune-i ca te bucuri ca esti o persoana importanta pentru ea si roag-o frumos sa iti zica daca iti sta bine parul! Uneori aroganta e cea mai buna arma. laughing. Iar daca nu merge asa spune-i sa se uite mai intai la ea in oglinda. si dupa aceea daca nu se sparge oglinda sa isi dea cu parerea despre altii. :* laughing Iar tu nu fi dezamagita oamenii. si mai ales fetele sunt rele in ziua de azi. stiu sa spuna numai vorbe urate dar nu ar face o fapta buna. Ai incredere in tine si daca ai fi fost cu adevarat cracanata [ cum spune ea ] tu sa stii ca esti de o mie de ori mai frumoasa si mai inteligenta ca ea!

5 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pur si simplu nu o lua in seama.
Si nu ii spune ca "te bucuri pentru ce a spus < ca esti cracanata >" ca nici asta nu ar fi bine.Doar nu vorbi cu ea decat strictul necesar.
Bafta

| Lore02 explică:

Acum, nu stiu dupa cine sa ma iau, chiar astazi ma voi duce la verisorii mei... sunt sigura ca ma voi intalni si cu aia.dar acum dupa cine sa ma iau?! nikoOo, tu ai mai trecut prin astfel de lucruri si tot ce mi-ai spus i-ai spus si ceilalte?

| niko0o a răspuns (pentru Lore02):

Toate fetele trec prin asta lore daca nu sti sa te impui si sa ai putin tupeu o sa te ia de fraiera si o sa iti faca mereu asa
.

| Lore02 explică (pentru niko0o):

Mersi mult..chiar a mers. dupa ce i-am spus toate alea, se baga in seama cu mine.

| niko0o a răspuns:

Probabil ca Ionut a fost si el fata intr-o viata anterioara si a trcut prin niste chestii de genu asta si a simtit poate ce simtim noi fetele intr-o astfel de ipostaza si stie mai bine laughing)))