| anonim_4396 a întrebat:

De curand am intretinut relatii intime cu prietenul meu. Ne-am protejat si nici nu s-a terminat in interiorul meu. Doar ca de doua zile a inceput sa ma doara stomacul si sa am stari de greata. Exista posibilitatea unei sarcini?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Există șanse minime, aproape nule!
Nu ai de ce să te îngrijorezi dacă ați folosit două metode contraceptive în paralel (prezervativ + ejaculare în afara vaginului)!
Simptomele de sarcină nu apar după 2-3 zile, ci după 2-3 săptămâni.
Folosește în continuare prezervativ, eventual și un lubrifiant pe bază de apă, pentru a preveni ruperea acestuia, ca să nu-ți mai faci griji.
Baftă!

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Mai degraba ai probleme cu bila...

| superdorex a răspuns:

Nu cred sa ai vreo problema, mai ales daca te-ai protejat! E doar senzatia de dupa ce ai facut dragoste te gandesti fara sa vrei la consecinte si nu la felul in care te-ai simtit atunci cand ai facut-o! Multa bafta si ai grija de tine!

| Well a răspuns:

Poate e din cauza ca ai mancat ceva ce iti provoaca greata si nu ar trebuie sa ai greata atat de devreme, eu stiu ca greata vine dupa o luna de sarcina si poftele de mancare vin dupa 3 luni de sarcina. Daca vrei sa fi sigura fa un test de sarcina. Costa in jur de 7.5 lei.

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Sincer da... Nici prezervativul nu e sigurwinking Dra stsi linistita ca poate se intampla aceste lucruri si din cauza stresului... Tu poti sa iti faci tot felul de aluzi si din aceasta cauza sa ai aceste simtomewinking

| lumy8876 a răspuns:

Pai daca esti sigura ca te'ai protejat nu ar trebui sa ai probleme...