| AlexaMaria20 a întrebat:

Buna seara am si eu o problema am stari usoare de greata si moleseala in corp si nu stiu de la ce? mentionez ca am avut un contact sexual cu logodnicul meu dar protejat, prezervativul nu s-a rupt si a ejacuat afara exista posibilitatea unei sarcini sau aceste stari sa fie de la mancarea grea din pragul sarbatorilor.Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FucktheSystem a răspuns:

Pot să fie multe probleme, poate să fie un început de gripă, poate să fie o intoxicație alimentară, noi n-avem de unde să știm, oricum, sigur nu e un copil dacă asta te interesa.