| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare! Fostul meu iubit are acum alta iubita si sunt impreuna de o luna. Dar toata lumea spune ca el inca tine la mine si din astea. Eu ce sa cred? Funda! Si Ps : nu vreau jigniri sau alcv. doar rasp!

Răspuns Câştigător
| kryszta a răspuns:

Poate ca te iubeste si sta cu fata aceea pentru a te fae geloasa dar sa nu excluzi si varianta ca nu te mai iubeste si vrea sa isi refaca viata! eu mai mult de atat nu am cum sa te ajut tu trebuie sa fi atenta cand treci pe langa ei doi(fostul si prietena lui actuala)el se uita la tine sau dupa tine.din gesturile acestea iti poti sa seama clar daca te iubeste! sper ca ti-am fost d folos :*

| kryszta a răspuns (pentru kryszta):

Ma bucur ca te-am putut ajuta:*

6 răspunsuri:
| vladmR a răspuns:

Daca e cu alta fata de ce ar mai tine la tine?

| Annto a răspuns:

Posibil sa mai tina la tine... si sa fie cu alta fata doar pentru a te uita.Am o prietena ce nu mai e cu un baiat de 1 an ...si el inca tine la ea, el incearca sa aiba relatii cu altele pentru a o uita. dar nu poate! thinking poate asa si cu elhappy bafta:*.

Răspuns utilizator avertizat
| rhadoo a răspuns:

Eu zic ca este mai putin important ce zice lumea. Daca mai tine la tine sau nu, asta ti-o poate spune doar el personal. Dar daca e deja cu alta persoana nu sun chiar atat de sigur ca mai tine la tine. Zic eu ca daca te iubea asa de tae incerca sa repare relatia voastra, sa incerce sa te recucereasca sau sa iti spuna ce simte. Asta e opinia mea

| AlexandraMaria10 a răspuns:

Si mie mi s.a întâmplat la fel. Ne.am despartit si eram la aceeasi scoală si mereu mă imbratisa dar nu îmi zicea nimic doar atât si a venit vacanta nu am mai vorbit si acum e cu altcineva ( a trecut un an de atunci ) dar eu încă mai simt ceva... Vroia sa ne impacam dar are niste prieteni bagaciosi si tot ii spunea defectele mele si ca sa nu ne impacam ca nu va tine.