| Cezar17 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare imi place de o fata dar nu stiu cum sa ii spun help dau funda la cine imi spune!

Răspuns Câştigător
| Gripa a răspuns:

Na fii atent!
Tre' sa-i spui verde-n fata, da nu ca idiotu', in sensul ca, te duci la ea si ii spui ca o placi si ca vrei sa v-o trageti, nu.Gaseste momentul al' mai bun, tu stii cand va fi.Iti iei inima-n dinti,te incurajezi cumva,la fel,tu stii cum o vei face,dar fara bautura,ca ajungi in fata ei,plangand si abia tinandu-te pe picioare,emanand un danf de alcool prin toti porii, si nu vei putea face nimic altceva decat sa vomiti pe ea. Ajungi fata-n fata cu ea, ii marturisesti...ce ai tu de marturisit si gata.Nu ai nimic de pierdut.Ori te alegi cu o palma ori va fi cu tine...pana cand va veti satura unul de celalalt si veti apuca pe cai diferite.

3 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Deci daca ti la ea ar trebui sa iti exprimi sentimentele inainte de a fi prea tarziu.Asha o poti pierde doarece poate simte si ea acelasi lucru.nu trebuie sa-ti fie rusine deoarece sa iubesti e ceva firesc omului. Spune-i inainte de a fi prea tarziu! funda?

| justme_3711 a răspuns:

Vorbind glumind.o intrebi tu placi pe cineva si daca va spune da o sa o intrebi pe cine? Iar ea iti va spune sa zici tu primul si ii zici : eu sa fiu sincer te plac pe tinebatting eyelashes.si de aici totul va veni de la sine.