| Jokermai a întrebat:

Wai imi place de o fata de la scoala si nu stiu cum sa ii spun help plz

10 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Wai spune-i ca o placi big grin

| Bubulin4ik a răspuns:

Lasa-i un bilet, sau un mesaj daca nu ai curajul sa eu spui in fata!
bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Discută cu ea acest lucru, faţă în faţă.
Spune-i pur şi simplu că o placi, te-ai îndrăgostit de ea.
Te pup!

| RainboyDash a răspuns:

Ii spui direct daca simti asta cu adevarat.

| Jackul336 a răspuns:

1.Vezi cand e binedispusa si doar atunci sa intri in vb cu ea.Sigur nu te refuza sa comunici pentru inceput.
2.Cand e binedispusa din nou cheam-o la o plimbare deoarece sub pretextul ca ai o zi fericita.
3. Discuta subiecte care ar interesa-o, cel mai indicat ar fi despre prietenie.
4. Spune-i de planurile si ideile tale care de disting de restul lumii
5.Nu-i spune din prima ca o placi, spune-i ca merita sa fie placuta de un baiat

| Miur a răspuns:

Daca fata e de treaba si tu ii zici ca o placi, daca si ea simte la fel totul va fi bine daca nu te place nu-ti va rani sentimentele.Dar ai grija sa vezi daca e de treaba.In plus daca u te place nu e sfarsitul lumi... insamna ca nu era buna pentru tine.

| pisicutaanonima a răspuns:

Salut! daca ai numarul ei de telefon trimite-i un sms dar eu zic ca mai bine iti faci curaj mergi la ea si ii spui ce simti intr-un mod suptil si inocent te uiti la ea in ochi si incepi sa-i spui ca o place de mi mult timp si ca nu ai avut curaj sa-i spui etc. ps: nu-i adauga vrajeli spune-i doar ce simti happy

| spike755 a răspuns:

Pune-o pe prietena ei cea mai buna sa-i zica.sau dai o floare si zi ca pentru asta iti ramane datoare cu un pupik...ca u nu o plac degeabawinking sau alta vrajeala e mergi la ea sti m-am gandit la ce mi-ai zis ieri si da chiar insemni totul pentru mine si da accept sa fiu iubitu tau... poate o sa rada la faza asta dar crede-ma functioneaza.

| Crezolina_Blondha_1998 a răspuns:

Mergi la ea. Si ii spui in fata ca o placi sincer fara a-ti fi rusine

| Tequuilla a răspuns:

Wăi, riscă. dacă nu rişti nu câştigi. Poate şi ea te place şi nu are tupeul sa ti-o spună. Dacă va râde sau va spune că nu te place, nu te lăsa " distrus " de răspuns. mai sunt fete. kiss. Ea pierde puppy dog eyes.
Pup. kiss