| justwiner a întrebat:

am o intrebare...
Imi place de o fata dar nu stiu cum sa-i spun asta si am si o frica in mine de ai spune asta!
HELP funda

Răspuns Câştigător
| Mikysor17 a răspuns:

Nu te duce la ea sa ii spuii direct "imi place de tine " pentru ca ea nu va stii cum sa reactioneze si daca e o fata mai timida se va indeparta de tine.dai de inteles asta prin a o ajuta cu chestii mici marunte ca spununad-ui cat de bine ii sta parul azi sau cat de bine sa imbracat.Continua prin invitati la suc, in parc, etc iti vei da seama daca si te place dupa comportament..bafta si nu te lasawinking

| justwiner explică (pentru Mikysor17):

SI daca va spune NU ce fac pana la urma o voi intreba nu?, ce o sa fac?

| Mikysor17 a răspuns (pentru justwiner):

Ce sa o intrebi daca spune nu. spune-i k ramanem prietenii, amicii ce vrei tu si cine stie poate dintr-o "buna prietenie" Se naste o frumoasa poveste de dragostewinking

| justwiner explică (pentru Mikysor17):

Mecy ma Mikysor mai salvat

11 răspunsuri:
| Marrriaaa a răspuns:

Daca nu risti, nu castigi. Trebuie sa ii spui ce simti ca sa vezi ce simte si ea happy

| wolder a răspuns:

Vorbeste cu ea
esti barbat sau ce?

| JohnnyHelpsYou a răspuns (pentru wolder):

Serios, toti suntem asa la inceput straight face, daca toti oamenii ar avea curaj ar fi fost pentru toti mult mai usor...

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Ia lectii de la romeo fantastic si spune-i, SA TI-O INPING!

| neutrino a răspuns:

In conditiile date, este bine sa stai cuminte!

| iubaretulcata a răspuns:

Sincer eu zic sa cumperi un cadou de sarbatori sa isi aduca aminte mereu de tine cind vede cadoul..este ceva frumos...multa bafta

| JohnnyHelpsYou a răspuns:

Uite, si eu is in acelasi caz, trebuie sa o iei incet si trebuie sa ii spui indirect ca o placi, si trebuie sa fii sigur pe tine cand ii zici si daca si ea te place atunci nu va mai fi nici o problema happy

| Dany061030691 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie teama incearca sa invingi frica si sa-i spuibig grin