| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare...Imi place de o fata din clasa si nu stiu cum sa ii zic ca imi place de ea. ii foarte frumoasa si mi-e cam rusine sa ii spun in fata ca imi place de ea. Care poate sa imi zica ce sa ii spun? va rog (funda)

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

De ce să-ți fie rușine? Crezi că o să râdă de tine? Fă-ți puțin curaj și spune-i când nu e nimeni pe lângă voi. Poți să începi așa '' Nu e glumă ce o să-ți spun acum. E un adevăr. Îmi placi! '' Și cine știe, poate și ea simte același lucru pentru tine. N-ai de unde să știi dacă nu încerci. Nu uita, cu timiditatea n-o să faci nimic. happy