| MrsKitty a întrebat:

Am o întrebare și îmi e cam rușine. Vreau sa știu și eu cum sa fac ca băieții sa mă placa. Și am 12 ani. Dar toți spun ca sunt urata și altele sad. Dar eu nu sunt. Sunt cea mai frumoasa din clasa. Dar toată lumea spune ca sunt f frumoasa, mai ales prietenele mele. Plus ca îmi place de un vloggar

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Tine minte: NU existe fete urate..Mai ales la varsta ta!
La varsta asta nu poti face un baiat sa te placa decat in calitate de amica, colega.
Fii naturala, nu trebuie sa faci nimic in plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nevoie de baieti la varsta ta.

| Devilgrim a răspuns:

Buna cred. devil

"Cum fac ca băieții sa mă placa? " devil)

Pentru ce motiv vrei sa te placa baieti?
Sau ce o sa faci cand o sa te placa, vrei sa fii cu ei doar ca sa le areti la cei care ti-au spus ca esti "urata " si sa le faci in ciuda? devil laughing ( mai ai timp )
-----------------------------------------------
"Și am 12 ani "

La ani tai stateam cu capul in carti si ma distram cu prieteni care stiam ca imi sunt prieteni big grin
----------------------------------------------
"Dar toți spun ca sunt urata și altele"

Scuze aici nu pot sa zic daca esti "Frumoasa" sau "Nu" ca nu vad cum areti.
Dar atat pot zice ca ai niste gelosi/geloase pe langa tine laughing

Bafta, Sper ca te-am ajutat ( cu ceva laughing ) big grin
Distreaza-te si Zambeste big grin

| AnYyCrZ a răspuns:

Daca esti atat de disperata, normal ca nu te plac. Fii naturala, daca te complici le dai impresia ca esti nebuna

| Violetta69 a răspuns:

Ai incredere de tine si ingrijeste-te! Emana energie pozitiva in jurul tau!
Zambeste!
Scoate in evidenta toate calitatile tale si incearca sa iti corectezi defectele!

| Violetta69 a răspuns (pentru Violetta69):

In tine** nu de tine. Scuze.

| CrackerSs a răspuns:

In calitate de baiat vorbesc. Sa stii ca noi incepem sa fim atrasi de fete cam de la 14 ani. In rest, ne doare+n cot. Daca esti dupa cum spui tu, o sa vezi ca o sa te caute baietii mai tarziu. Bucura-te de varsta