| TroolFace a întrebat:

Buna,TPU am o intrebare imi place de o prietena din clasa! Sunt frumos! Dar nsutiu cum sa ii spun ca o iubesc! Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

In primul rand nu-i spune ca o iubesti.o sa fugahappy invit-o la o prajiturahappy sau un film..sau la o plimbare. daca te place nu te va refuza

| Azµre a răspuns:

Să vorbești cu ea pentru început, să te apropii treptat de ea prin vorbă, apoi o scoți afară și după îi spu ice simți după ce testezi terenul.

| xDariuss a răspuns:

Salut!
Totul sta in atractie, pentru o fata NU trebuie sa lupti. Fa-ti prietene comune cu ale ei, tachineaza-le, comporta-te cu ele ca si cum ar fi surorile tale mai mici si rasfatate!
Cum te comporti cu surorile tale mai mici?!
Pai foarte simplu, 'le iubesti, dar te enerveaza'.
Mai multe pe www.artaseductiei.ro
Sper ca ti-am fost de folos, Ciao!