| CyPrY_8763 a întrebat:

Am si eu o intrebare imi place de o fata de la mine din clasa si nu stiu cum sa-i spun ca o iubesc mi-e rusine sa nu fiu respins si sa afle ceilalti... nici nu stiu daca ma place...

PS: Am 14 ani am mai avut o singura prietena careia i-am spus pe mess, cand am ajuns in clasa la scl si am vazut-o nu mai puteam de rusine nu am putut sa scot un cuvant...acum mi-e frica de acelasi sentiment...

Răspuns Câştigător
| natalia_7677 a răspuns:

Afla intai sentimentele ei fata de tine si apoi incearca incet dar sigur sa te apropii de ea si cand simti tu ca este momentul oportun ii poti spune ca o iubesti si ca tii la ea.SUCCES

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii poti spune ca o placi cand plecati acasa si sunteti singuri.

| razvan963 a răspuns:

Frate du-o si tu in parc la o prajitura chestii, incerci sa o iei de mana sa o conduci acasa ...SUCCES