| Vasile_Vlad_1993 a întrebat:

am o intrebare la care as vrea raspuns din propria experienta .............am o fata in clasa de care imi place mult si nu prea imi dau seama daca ma place sau nu.........nu am curajul sa i spun in fata ca o iubesc...ma tot gandesc daca zice nu. vreau un rasp rapid dau funda! FUNDA! 1

Răspuns Câştigător
| varcolaccc a răspuns:

Întreab-o daca vrea sa iasa cu tine la un suc. De acolo te descurci tu.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai cuminte, sigur te vei face de rusine!

| Vasile_Vlad_1993 explică (pentru neutrino):

Sa nu te faci tu de rusine ......mai bine nu ai da raspunsuri decat sa te bagi numai in seama

| spdasinul a răspuns:

Daca nu vrei sa ii spui la scoala spui cand o prinzi singura. Daca nu o sa simta la fel stai linisti ca are balta pesti

| Bagster4 a răspuns:

Daca o fata te place se va juca cu parul ei. sau este nesigura in prejma ta