| ILoveMoon a întrebat:

am o intrebare imi place mult de o fata( sunt chiar indragostit de o vreme) dar nu stiu cum sa-i spun dar i-am spus-o pana la urma pe mess din vorba in vorba si na mai raspund cam 3-4 min si dupa a zis ca trebuie sa plece si dupa na mai vorbit cu mine cateva zile si inainte mai discutam ce poate sa insemne asta? funda!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu riscul sa-ti fac inima tandari,posibil sa nu stie cum sa-ti spuna ca nu vrea.
Daca vroia,aparea ea pe mess la un moment dat si iti spunea ca,bine,o sa fiti impreuna.
Exista si varianta in care inca nu se poate hotari,dar nu stiu...
Mai bine sa accepti in sinea ta ca ai fost refuzat si sa te trezesti ca ai gresit si ea,intr-adevar,a avut treaba,decat sa stai asa cu speranta in gat si in final, sa-ti cada cerul in cap!
N-ai ce face decat sa astepti, dar sfatul meu e sa nu speri prea multe.
Curaj!

3 răspunsuri:
| jabbawockeez a răspuns:

Eu consider ca ea special spune ca e ocupata si ca trebuie sa plece,pur si simplu doreste sa ii atragi mai multa atentie, asa suntem noi fetele putin smechere))) succese mari, sper sa fii cu ea pina la sfirsit

| ciwpix a răspuns:

K ai speriato...frate eu nu va inteleg pe voi baietii:]]prea le sp fetelor din prima"te plac,te iubesc"nu mai faceti chiestia asta ca fetele se intimideaza,si mie mi s-a intamplat odata la fel un tip mi-a sp ca ma iubeste! cand am vazut ce mi-a trm am ramas blocata, nu aveam niciun sentiment pentruel, dar m-am simtit ciudat.Concluzie...nu mai fiti asa directi! luati'o pe ocolite ca isi dau ele seama ca no'r fi proastewinking!

| AlexJX90 a răspuns:

Daca este timiditate inseamna stii tu ce ca-i este frica sa-ti zica si ea doar daca te iubeste si ea daca este nepasare inseamna ca...nu vrea sa stea cu tine