| nihomanu a întrebat:

Buna am o intrebare pentru fete.
voi va uitati la filme porno?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Sincera sa fiu niciodata nu mau atras filmele porno...dar sunt unele filme normale care au scene erotice care imi plac de exemplu jurnalui unei ninfomane, Sappho si unfaithful astea 3 mi s-au parut dragute.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puține vor recunoaște acest lucru.

Si da, se uita si fetele!

| BizSinir a răspuns:

Nu! Eu ma uit la filme in care mai sunt si scene mai hot, dar la filme porno nu m-am uitat.Bine, asta daca nu se pune Fifty shades of Grey. Asta dupa parerea mea a fost cam 60% o pornache laughing

| BizSinir a răspuns (pentru BizSinir):

A ba nu cel mai porno a fost Nimfomana! Am uitat de asta laughing

| Cata674 a răspuns:

Si baietii plang, dar si fetele se uita la filme porno...