| Sisuuu23 a întrebat:

Heya, am o intrebare/chestie care imi da de gandit: deci, sunt impreuna cu iubitul meu de 8 luni si vrea sa facem sex anal. am mai incercat, dar ma doare ingrozitor. si eu vreau sa incerc, dar gandul ca ma doare, ma face sa dau inapoi. ce ar trebui sa fac? sa mai incerc sau nu? help! fara raspunsuri tampite/mistouri. happy

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Pai sexul trebuie sa insemne placere nu durere. Iubitul tau trebuie sa foloseasca mai mult lubrifiant pentru ca sexul anal nu doare atat de tare daca esti excitata la maxim. Partida de sex nu se incepe niciodata cu sexul anal, intai vaginal, apoi anal tocmai ca sa te simti mai in largul tau. Acum depinde si de tine si de iubitul tau. trebuie sa faceti ca la carte pentru ca anusul nu se lubrifiaza singur si de aceea te doare. Oricum, ca o concluzie, mai incearca odata si daca te doare la fel de tare, spune-i sa se opreasca si nu mai incerci.happy

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Foloseste un lubrifiant.

| TukAnk a răspuns:

Ar trebui sa te documentezi mai bine inainte sa incerci asa ceva, pentru a fi pregatita sa stii de ce e nevoie si ce trebuie sa faceti amandoi pentru reusita acestei mari dorinte, succes

| spiridusuanonim a răspuns:

Daca zici ca te doare eu iti zic sa nu mai incerci, nici macar nu trebuia sa incerci pentru ca nu este recomandat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o vorba...O femeie face sex anal de 2 ori in viata ei : prima data din curiozitate, a2a oara sa verifice daca prima data a fost chiar atata de naspa big grin