| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare joi 3 septembrie am facut sex cu prietena mea de 2 ori pe la ora 16 jumate si pe la 9 si un sfert si a facut-o protejat cu prezervativ si a tinut cam o ora si ceva si problema a fost ca nu am ejaculat in timpul actului sexual ca nu m-o excitat. la final ca sa termin m-am masturbat ca sa ejaculez si dupa cateva minute am ejaculat. care este problema de nu am ejaculat in cele doua acte sexuale? happy
ps: am observat pe vaginul iubitei un lichid alb asemanator spermei dar nu s-a rupt prezervativul se poate fie de la ea din cauza ca s-a excitat prea tare?

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in timpul actului sexual, inseamna ca ai o problema cu ejacularea. Mergi de urgenta la un medic urolog sa-ti spuna ce problema ai de nu ejaculezi in timpul actului sexual.

| vladionut94 explică (pentru Emilian65):

Poate din cauza ca dupa ce a facut sex o ora mi-a cam murit chefu de sex rolling on the floor daca poti credea asta ps: oare numa mie mi se intampla sa moara chefu de sex daca nu ejaculez rolling on the floor

| catablondu a răspuns:

Salut, probabil nu ai fost destul de concentrate. In plus, cand deja e a doua oara protejat, e mai greu sa ajungi la finalizare.

| cristina2321 a răspuns:

Mi se pare amuzant ca faci sex cu iubita ta si totusi crezi ca "lichidul ala alb" e sperma. Idk. banuiesc ca atunci cand iti incepi viata sexuala ar trebui sa stii lucrurile necesare atat despre corpul tau cat si despre corpul partenerului. Daca n-ai ajuns la orgasm ori nu te-ai concentrat, ori te masturbezi prea des.

| FringedLlama a răspuns:

Lichidul ala e probabil de la ea,de aia se zice ca o femeie e excitata daca e uda. Rolul lui e de lubrifiere. Cat despre faptul ca nu poti ajunge la orgasm, ori e ea urata, caz in care ii pui o punga pe cap, ori iti faci laba foarte des. Daca nu e niciuna, atunci nu stiu.