| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa-mi explicat isi mie daca trebuie sa ma ingrijorez sau nu.
Deci, azi am facut dragoste cu iubita, protejat. Totul bine si frumos, la final dupa ce am ejaculat si am scos penisul din ea, am observat ca ceva alb asemanator cu sperma doar ca parca putin mai albicios se scurge din ea. m-am panicat destul de tare crezand ca s-a rupt prezervativul. am verificat in mod "clasic" am tinut de el si am impins sperma spre varf sa vad daca iese ceva. si din cate am vazut nu era prezervativul spart. dar totusi acea teama exista, ca poate nu am verificat bine. poate a curs pe langa, nu stiu ..pana acum nu am mai observat sa fi avut aceeasi "problema".
Intrebarea e, ar putea ca acea "substanta" / "lichid" sau ce-o fi. sa fie produs in urma orgasmuli? sau ar trebui sa ma ingrijorez?
Vreau un raspuns serios, Multumesc.
ps: scuzati daca mai sunt greseli gramaticale.

Răspuns Câştigător
| CatalinaMA a răspuns:

E o scurgere a vaginului ei. pentru lubrifiere si tot odata mai are si rolul de a o proteja pe o infectie, baterie ( dar totusi nu oti sta culcat pe o ureche ca ea e ferita de a face vreo boala). scurgerile astea se pot produce oricand chiar daca nu ai avut contact sexual. e ceva normal pentru corpul unei femei happy

| anonim_4396 explică (pentru CatalinaMA):

Multumesc frumos, sarut-mana

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca prezervativul nu a fost spart, nu ai de ce sa fii ingrijorat de sarcina. Lichidul acela de care vorbesti tu, este lichidul produs de organismul ei in urma orgasmului pe care l-a avut prietena ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creca da lapte ia sa te uiti mai bine

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa le place unora sa se bage in seama. ca musca in fund la cal.
lapte dau eu, daca vrei!